• Honkbal Heren 2

  • Teambegeleiding

    NaamFunctie
    Drost, Feiko
    Frank, JerryPitching Coach
    Mooijman, FrankTeammanager
  • Spelers

    Naam
    Bus, Justin
    Calliste, J'mar
    Comenencia, Cecil
    Dalen, Adam van
    Evers, Mitchell
    Frank, Dion
    Groenemans, Chris
    Hees, Rogier van
    Helms, Allard
    Hutzezon, Ingmar
    Jalvingh, Rik
    Keyzer, Jenseley
    Pronk, Dave
    Rijpstra, Nik
    Verpaalen, Daan
    Wiegers, Kevin

    Er zijn 4 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma
    DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatie
    di 04-okt.19:30Wassenaar H1 - HCAW H2Sportpark Kerkehout
  • Uitslagen
    DatunWedstrijdAccommodatieAanvangstijdUitslag
    15 meiSparks Haarlem H1 - HCAW H2Noordersportpark14:0012 - 1
    22 meiDSS/Kinheim H2 - HCAW H2Pim Muliersportpark14:0011 - 10
    24 meiHCAW H2 - DSS/Kinheim H2Rob Hoffmann Vallei19:309 - 2
    28 meiHCAW H2 - Herons/Alcmaria Victrix H1Rob Hoffmann Vallei14:3012 - 2
    29 meiHerons/Alcmaria Victrix H1 - HCAW H2Sportpark Egmonderhout15:000 - 4
    4 jun.Jeka H1 - HCAW H2Sportcomplex Lage Kant14:305 - 13
    5 jun.HCAW H2 - Jeka H1Rob Hoffmann Vallei13:008 - 5
    11 jun.UVV H1 - HCAW H2Sportpark De Paperclip14:004 - 2
    12 jun.HCAW H2 - UVV H1Rob Hoffmann Vallei14:302 - 1
    17 jun.DSS/Kinheim H2 - HCAW H2Pim Muliersportpark19:3011 - 8
    19 jun.HCAW H2 - DSS/Kinheim H2Rob Hoffmann Vallei14:3010 - 1
    24 jun.HCAW H2 - Herons/Alcmaria Victrix H1Rob Hoffmann Vallei19:301 - 4
    26 jun.Herons/Alcmaria Victrix H1 - HCAW H2Sportpark De Vork14:001 - 9
    2 jul.Jeka H1 - HCAW H2Sportcomplex Lage Kant14:307 - 6
    3 jul.HCAW H2 - Jeka H1Rob Hoffmann Vallei14:3010 - 0
    15 jul.HCAW H2 - Wassenaar H1Rob Hoffmann Vallei19:305 - 1
    17 jul.Wassenaar H1 - HCAW H2Sportpark Kerkehout14:005 - 7
    22 jul.HCAW H2 - Amsterdam Pirates H2Rob Hoffmann Vallei19:306 - 13
    24 jul.Amsterdam Pirates H2 - HCAW H2Loek Loevendie Ballpark14:006 - 8
    19 aug.HCAW H2 - DSS/Kinheim H2Rob Hoffmann Vallei19:306 - 4
    21 aug.DSS/Kinheim H2 - HCAW H2Pim Muliersportpark14:0012 - 8
    27 aug.Jeka H1 - HCAW H2Sportcomplex Lage Kant14:3010 - 9
    28 aug.HCAW H2 - Jeka H1Rob Hoffmann Vallei14:3010 - 3
    3 sep.Herons/Alcmaria Victrix H1 - HCAW H2Sportpark Egmonderhout15:004 - 9
    4 sep.HCAW H2 - Herons/Alcmaria Victrix H1Rob Hoffmann Vallei14:3014 - 0
    11 sep.HCAW H2 - Wassenaar H1Rob Hoffmann Vallei14:304 - 7
    16 sep.Amsterdam Pirates H2 - HCAW H2Loek Loevendie Ballpark19:300 - 0
    20 sep.Amsterdam Pirates H2 - HCAW H2Loek Loevendie Ballpark19:303 - 1
    25 sep.HCAW H2 - Amsterdam Pirates H2Rob Hoffmann Vallei14:306 - 3
  • Poulestanden HCAW H2 (HSTB1 Honkbal Senioren)
    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Hoofddorp Pioniers H222160632
    2UVV H122141729
    3Twins H222140828
    4Neptunus Tridents H222131827
    5Sparks Haarlem H122130926
    6Euro Stars H122121925
    7HCAW H2221201024
    8DSS/Kinheim H2221201024
    9Wassenaar H122801416
    10Amsterdam Pirates H222801416
    11Jeka H122711415
    12Herons/Alcmaria Victrix H12210212
    Poulestanden HCAW H2 (HSTB5 Honkbal Senioren Vervolgcompetities)
    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1HCAW H219110838
    2Amsterdam Pirates H220130738
    3DSS/Kinheim H220130738
    4Jeka H120901128
    5Wassenaar H119701222
    6Herons/Alcmaria Victrix H120601414
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.